klinika medycyny estetycznej Katowice

klinika medycyny estetycznej Katowice

Chciałabym się Was poradzić. Otóż od jakiegoś czasu szukam dobrego gabinetu medycyny estetycznej. Zależy mi przede wszystkim na zabiegach na twarz- przede wszystkim w grę wchodzi redukcja zmarszczek. Od razu dziękuję za wszelkie polecenia i liczę na konkretne informacje:) Buziaki

wera87

Posty: 3

 
Mogę polecić zarówno botox, jak i kwas hialuronowy. Dzięki nim można naprawdę poprawić wygląd skóry. Ba, co więcej, koleżanki mówią mi, że po serii zabiegów wyglądam na co najmniej 8 lat młodziej:)

Illilakip

Posty: 4

 
Jeżeli chodzi o zabiegi na zmarszczki, tutaj możliwości mamy wiele. Profilaktycznie, jeżeli wiemy, że np. mamy takie dziedziczne skłonności, warto zdecydować się mezoterapię igłową. Poza tym mamy do wyboru botox i kwas hialuronowy czy różnego rodzaju peelingi, które sprawią, że nasza skóra stanie się gładka i przyjemna w dotyku.

Koktus

Posty: 21

 
Od dłuższego czasu zastanawiam się, czy nie postawić na kwas hialuronowy. Bardzo źle czuję się ze swoimi zmarszczkami, które pojawiły się dość szybko i tak naprawdę bardzo poważnie biorę pod uwagę poddanie się zabiegowi. Obawiam się jednak komplikacji:(

Jasia12

Posty: 3

 
Mogę się pochwalić, że jestem po mezoterapii igłowej w Lenartowicz Clinic . W moim przypadku zdecydowałam się na zabieg z powodu włosów wypadających garściami. Pani dr. Lenartowicz doradziła mi wspominaną tutaj mezoterapię igłową i powiem Wam szczerze, że nie sądziłam, że będzie aż tak dobrze. Po kilku sesjach różnica jest ogromna. W końcu mogę się cieszyć zdrowymi i mocnymi włosami :)

Black_Riot

Posty: 7

 
Na pewno zabiegi medycyny estetycznej warto wziąć pod uwagę, szczególnie w sytuacji, gdy przegapimy moment, aby sięgnąć po odpowiednie kosmetyki czasem przeznaczone już dla skóry dojrzałej.

mirekp2005

Posty: 3

 
Marzy mi się taki zabieg na okolice bruzd w obrębie nosa i warg. Nie znoszę dosłownie tych swoich „ozdobników”, ale z kuracją będę musiała poczekać do przyszłego roku :).

wom_ww

Posty: 13

 
Jeżeli chodzi o domowe sposoby walki ze zmarszczkami, próbowałam już dosłownie wszystkiego. Efekty są, ale mało widoczne, wobec czego stwierdziłam, że zafunduję sobie w najbliższym czasie botox. Przyjaciółka robiła i wygląda po nim obłędnie. Nawet troszkę jej zazdroszczę.

Waskijestem

Posty: 25