Czy jest jakiś sklep z oprawami LED ?

Czy jest jakiś sklep z oprawami LED ?

Witam, posiadam żarówki LED i potrzebuję nabyć do nich oprawy LED we Wrocławiu. Czy ktoś z was jest w stanie polecić mi jakiś sklep na terenie tego miasta w którym bez problemu zakupię wysokiej jakości oprawy?

Dyduszek22

Posty: 13

 
Zdecydowanie polecam Ci inwestycję w oświetlenie LED. Jakiś czas temu sam miałem podobny dylemat do Ciebie niemniej jednak jak się prędko okazało zakup oświetlenie LED wraz z oprawami LED we Wrocławiu był strzałem w dziesiątkę.

urszulla

Posty: 15

 
W Twojej sytuacji do firmy najlepiej sprawdzą się oprawy LED typu downlight, które możesz zakupić w tym sklepie: http://swiatled.pl/pl/c/Downlight-LED/60, moim zdaniem sklep ten posiada najlepsze produkty.

Dresik

Posty: 20

 
Osobiście prawdziwe oszczędności na energii uzyskałem dopiero po zakupieniu opraw LED we Wrocławiu i wymianie całego oświetlenia w mojej firmie na te typu LED. Pozwoliło to na wręcz olbrzymie obniżenie rachunków za energię i zaoszczędzenie sporych pieniędzy.

Franuś

Posty: 26

 
Zdecydowanie odradzam Ci decydowanie się na żarówki energooszczędne albowiem oświetlenie LED pozwala na ogromnie większą oszczędność a jest w analogicznej cenie.

Iwona3

Posty: 16

 
Zdecydowanie odradzam Ci zakup najtańszych opraw LED typu downlight albowiem mogą nie sprawdzić się one w własnej roli tak dobrze jak te odrobinę droższe.

pawelek75

Posty: 18

 
Sam korzystam z opraw LED zakupionych we Wrocławiu i moim zdaniem jeżeli chodzi o światło z żarówek LED to nie różni się ono niczym od tego ze standardowych żarówek także ich zakup jest jak najbardziej opłacalny.

innaret

Posty: 16