Poszukuje domu weselnego

Poszukuje domu weselnego

Cześć wszystkim, szukam miejsca na wyprawienie chrzcin dla mojego synka. Robię małe, kameralne przyjęcie dlatego sala nie musi być duża wręcz powinna być mała, skromna i czysta. Jeżeli znacie takie miejsce to podpowiedzcie mi gdzie mam szukać. Będę ogromnie wdzięczna. Cena powinna być taka rozsądna.

To tyle z góry dziękuję.

Gargamel5

Posty: 21

 
Witam wszystkich niezwykle serdecznie, posiadam podobny problem ze odszukaniem Sali. Organizuje moją czterdziestkę, zapraszam całą rodzinę i znajomych. Jeżeli możecie polecić mi salę w przystępnych pieniądzach to będę ogromnie wdzięczna. Czekam z niecierpliwością albowiem moje urodziny zbliżają się wielkimi krokami.
Dziękuję wszystkim, którzy zechcą mi pomóc.

jui

Posty: 32

 
Dzień dobry, moja córka będzie chrzciła własne maleńkie dzieciatko. Niezmiernie chciałabym aby mój wnuczek miał najpiękniejsze chrzciny na świecie. Jeśli znacie taką salę, na jakiej można takie przyjęcie zorganizować to bardzo proszę abyście się tym ze mną podzielili. Polećcie mi stosowne miejsce. Będę bardzo wdzięczna za wszystkie wypowiedzi, które można umieszczać w komentarzach poniżej.

Cloperflake

Posty: 22

 
Cześć, słyszałam, że wiele osób niezmiernie poleca salę www.akacjowydwór.pl, posiada ona wile pozytywnych opinii, które można przeczytać w Internecie. Niedługo organizuje wesele mojej siostry i zamówiłam tą salę mam nadzieję, że nie jest to błędem. Jeżeli możecie to napiszcie co o niej sądzicie.

Czekam i pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Kasiaaaa1

Posty: 21

 
Hejka, mam osiemnaście lat, to oznacza niedługo tyle skończę, moi rodzice wyprawiają mi przyjęcie i z tej okazji poszukujemy miejsca gdzie będzie mogło się to odbyć. Nie poturbujemy Sali na sto osób więc sala powinna być mała, kameralna. Znaczące żeby miała pomieszczenie kuchenne, w którym będzie można przyrządzać potrawy. Dajcie znać jak gdzieś w takiej byliście, czekam z niecierpliwością.

marq

Posty: 21

 
Dzień dobry, poszukuje niezwykle pilnie Sali, gdyż mam zamiar zorganizować sylwestra dla mojej rodziny. Jeżeli posiadacie namiary na jakąś skromna niemniej jednak także i zadbaną salę to niezwykle p[roszę o namiary. Interesuje mnie sala z pomieszczeniem kuchennym gdyż mam zamiar sama przyrządzić jedzenie. Czekam na odpowiedzi, sylwester niebawem więc pomóżcie. Dajcie szybko znać.

zwc18

Posty: 21