apartamenty świnoujście, gdzie warto ?

apartamenty świnoujście, gdzie warto ?

Chciałbym wynająć noclegi w świnoujściu przy promenadzie. Lokalizacja jest dla mnie ważniejsza niż cena, zatem dajcie namiary do kogoś, kto ma coś ciekawego do wynajęcia.

Jacuś

Posty: 1

 
Byłem kilka lat temu w Świnoujściu i mnie się podobało. Ludzi było dużo, ale jak to nad polskim morzem. Plaże też mi się podobały, dlatego polecam to miejsce.

matek562

Posty: 11

 
Korzystamy zawsze w noclegów w Świnoujściu i innego miejsca nie chcemy. Według mnie to miejsce jest optymalne pod względem wielkości. Można znaleźć tam atrakcje i dla starszych i dla młodszych. My jedziemy w dziesięć osób i każdy jest naprawdę bardzo zadowolony. Jeśli szukacie miejsca na nocleg to to miasto Wam polecam.

Riko64

Posty: 4

 
Rezerwowałem jakieś bardzo komfortowe noclegi w Świnoujściu, ale to było w tamtym roku. Były to apartamenty bezpośrednio od właściciela. To, dlatego cena była naprawdę niska. Znajdę namiary to dam Wam znać gdzie ich można będzie znaleźć.

DiD3K

Posty: 8

 
Nie potrafię wskazać miejsca, które jest najlepsze w Świnoujściu, bowiem mam ich mnóstwo. Na pewno blisko promenady jest super, natomiast tam trzeba się spieszyć z rezerwacją, bowiem chętnych dużo.

Wariat

Posty: 3

 
Polskie morze nie przypadło mi do gustu aczkolwiek mówią, że to w Świnoujściu nie tylko jest czystsze, ale najcieplejsze. Niestety dla mnie dojazd do tego miejsca zajmuje kilkanaście godzin, czyli na razie dam sobie spokój. Jeśli już to wybiorą coś nieco bliżej domu.

pogoń44

Posty: 11

 
Rezerwujemy w Świnoujściu apartamenty przy plaży ze strony https://promenadaapartamenty.pl. Jest super. Mnie się to miejsce podoba. Apartamenty są bardzo dobrze wyposażone, z widokiem na morze. Polecam to miejsce.

Dyduszek22

Posty: 6

 
Wynajmujmy w kilka osób apartamenty w świnoujściu. Ceny są zawsze jednym z niższych, jakie znajdujemy nad morzem. To, dlatego że rozmawiamy z właścicielem, a nie dziesięcioma pośrednikami, którzy naliczają sobie koszty.

Michaś

Posty: 3

 
Polskie morze nie przypadło mi do gustu aczkolwiek mówią, że to w Świnoujściu nie tylko jest czystsze, niemniej jednak najcieplejsze. Niestety dla mnie dojazd do tego miejsca zajmuje kilkanaście godzin, czyli na razie dam sobie spokój. Jeśli już to wybiorą coś nieco bliżej domu.

Kruk

Posty: 4

 
My lubimy jeździć do Świnoujścia, bo stamtąd mamy blisko do Niemiec. Nie trzeba nawet brać samochodu żeby tam pojechać. Korzystamy z rowerów i to są niezapomniane chwile według mnie to miejsce dla singli, zakochanych jak i dla rodzin z dziećmi.

andrew66

Posty: 14