busy do Niemiec, znacie ?

busy do Niemiec, znacie ?

Chciałbym odnaleźć dobre busy do Niemiec. Szukam przewoźnika, który zawsze przyjeżdża na czas. Jeżeli się spóźni, fajnie jakby mnie o tym fakcie informował uprzednio. Czy możecie powiedzieć, jakimi wy busami jeździcie?

czubek67

Posty: 1

 
Powiem Ci, że ja wybieram przewozy do Niemiec z tej firmy https://www.beatabus.pl. Jeżdżę z nimi już od wielu lat i nigdy nie było żadnego problemu. Mają bardzo wygodne busy i nie spóźniają się. Odbierają z adresu pod adres, więc bardzo polecam.

Limeczer45

Posty: 5

 
Przewozy do Niemiec organizowane są codziennie, dlatego możesz prawie jechać każdym busem, Jeśli chodzi o konkretnego przewoźnika, to ja Ci nic nie pomoge. Zawsze jeżdżę inną firmą.

namok

Posty: 11

 
Mnóstwo firm oferuje busy do Niemiec pomorskie. Najlepiej wyszukiwać je na różnych portalach ogłoszeniowych. ja niestety Ci nie mogę, ponieważ jadę pierwszy raz chyba.

E-GOista

Posty: 17

 
Niedrogie są busy do Niemiec, więc należałoby spróbować. Ja jeżdżę busami z psem i nikt mi nie robi żadnych kłopotów. Pamiętaj tylko, aby sprawdzać wyposażenie, które są siedzenia, czy jest TV, a zarówno klimatyzacja i radio.

WF2015

Posty: 9

 
Bardzo dużo wykonuje się przewozy do Niemiec busami. Ja również podróżuje busem, ponieważ jest wygodny niż autokar. Jestem bardzo wysoka i nie mieszczą mi sie nogi pod siedzeniem. Dlatego też mnie wszystko boli.

mikuś33

Posty: 3

 
Niezmiernie dużo wykonuje się przewozy do Niemiec busami. Ja również podróżuje busem, ponieważ jest wygodny niż autokar. Jestem niezmiernie wysoka i nie mieszczą mi sie nogi pod siedzeniem. Zatem też mnie wszystko boli.

ltomzik

Posty: 2

 
Przewozy do Niemiec są różne można jechać z kilku województw. W każdym z nich jest wielu przewoźników, którzy oferują swoje usługi. Może warto przejrzeć internet w poszukiwaniu transportu za granicę.

szarky

Posty: 17

 
Ja lubię busy do Niemiec pomorskie. Zawsze jak zamawiam stamtąd firmę to mam miłą podróż. Ja nie korzystam z jednego przewoźnika tylko z kilku. Zawsze zamawiam busa, jak znajdę jakikolwiek numer.

Acclaim

Posty: 12

 
Przewozy do Niemiec busem są bardzo tanie. Kiedyś leciałam zawsze na urlop samochodem, a teraz wolę wybierać tylko i wyłącznie busy.

Alfonsik5

Posty: 7