producent roślin, jaki ?

producent roślin, jaki ?

Gdzie można znaleźć duży wybór roślin do ogrodów? Szukam wiarygodnego miejsca z ciekawymi ofertami.

jommen

Posty: 4

 
Korzystamy z oferty byliny świerk ze strony https://byliny-swierk.pl. Sprzedają tylko ilości hurtowe, natomiast ja właśnie takich potrzebowałem. Niskie ceny i wysoka jakość to jest ta firma.

namok

Posty: 5

 
Chyba już wolę mieć jakieś byliny po pięć centymetrów wysokości niż trawnik. Jeśli mam, co dwa tygodnie kosić trawę to nie jest to dla mnie. Nie znoszę koszenia trawy. Chyba mi trauma z dzieciństwa została. Lepiej mieć mały ogród niż później biegać z kosiarką i nawozami i jeszcze to podlewać.

Wariat

Posty: 2

 
W sprzedaży jest mnóstwo mniej i bardziej wymagających roślin. Na pewno byliny są mało wymagające, dlatego na początek jak najbardziej się nadają do ogrodu.

Kitas

Posty: 14

 
Ogród to nie dla mnie. Jestem z tych, co wolę beton niż trawnik. Nie mam jakoś weny twórczej do dbania o ogrody czy trawniki. Wiem, że moi znajomi mają i to wielkie ogrody, lecz spędzają tam niezwykle wiele czasu. Cenie swój czas i wolę go wykorzystać w innych sposób.

Dyduszek22

Posty: 2

 
U mnie producent roślin zaoferował niezwykle niskie ceny. W ten sposób wiem, iż nie przepłaciłem. Odpowiednio mnie to niezwyklej zależało na wysokiej klasie roślin i to wszystko pozyskałem.

eplaya

Posty: 22

 
Jakiś czas temu u producenta roślin zamawialiśmy do mojego ogrodu rośliny. Firma, jaka się tym zajmuje to robiła i przywieźli faktycznie przepiękne okazy. Nie wiem, które to rośliny, bo tak faktycznie się na tym nie znam. Mnie tylko weseli wygląd roślin, natomiast pielęgnacja i chodzenie przy tym to już nie jest moja bajka.

Wariat

Posty: 3

 
W ogrodach klientów zawsze sadzimy byliny, bo to najmniej problematyczne rośliny. Bardzo dobrze do tego nadaje się acena, która jest dostępna w bardzo różnych odmianach. Roślina ma do kilku cm wysokości.

urszulla

Posty: 14