okna świdnica, gdzie warto ?

okna świdnica, gdzie warto ?

Interesuje mnie bardzo duży wybór okien w Świdnicy. Firma ma być na miejscu, bo chce żeby wzięli od razu wymiary.

Bankowy

Posty: 4

 
Mam drewniane okna od lat i jak na razie dają radę. Pewnie zdecyduje się przy wymianie na plastikowe. Widziałem, iż ceny drewnianych są kosmiczne i wątpię żebym mógł sobie na nie pozwolić, wobec tego zostaje mi PCV.

Namo

Posty: 8

 
Jeżeli kupuje okna to tanie. Uważam, że plastikowe okna nie powinny być drogie. To ile mają komór nie ma znaczenia dla mnie. Istotne żeby wytrzymały kilka lat, co wcale nie jest takie proste. Jeżeli kupujecie okna to sprawdzajcie, którą dają na nie gwarancje. Wówczas w razie problemów macie możliwość zgłaszania tego o zwracania kasy.

Black_Riot

Posty: 4

 
Najlepiej okna i rolety zamawiać w jednej firmie. Tak zrobiłem i mnóstwo na tym zaoszczędziłem. Poza tym jeszcze zamówiłem w takiej firmie parapety. Przyjechali i prędko wszystko zamontowali. Myślałem, że wymiana okna, parapetu i rolety zajmie im cały dzień. Ledwo usiadłem do komputera, a oni już byli w połowę pracy. Dla mnie jest to najlepsze rozwiązanie, albowiem mam kompleksowe usługi i nie poszukuję kilku fachowców.

prostaczek4

Posty: 14

 
Mam rolety z Wrocławia i jestem zadowolony. Sam tego nie montowałem. Przyjechała firma i nic nie zniszczyła. Dla mnie super. W domu jest o wiele cieplej zimą, a chłodniej latem. Do tego jest o wiele ciszej jak na zewnątrz mocno hałasują.

NanoPIK

Posty: 13

 
Kupiłem okna ze Świdnicy w firmie https://www.danzal.com/7-okna-pcv/ i jak na razie wszystko jest w porządku. Mają pięć, sześć, a nawet osiem komór, dlatego każdy bez problemu coś dla siebie dopasuje.

bydlus

Posty: 5

 
Kupowałem okna i rolety we Wrocławiu i jestem bardzo zadowolony. Jest tam firma, która ma super oferty. Ceny są bardzo różne. Wszytko zależne jest od tego, co się chce zamówić.

pawel253

Posty: 5

 
Zawsze jest problem z oknami. Z jednej strony chciałoby się zaoszczędzić, ale z drugiej wiem, iż to nic nie da. Okna mają być ciepłe, albowiem poprzez nie ucieka niezmiernie wiele ciepła, co znaczy, iż musze na ogrzewanie wydawać jeszcze wiecej. Tego nie chce, zatem wolę odnaleźć okna w dobrej cenie i z niezmiernie dobrymi parametrami.

Franuś

Posty: 26