strony internetowe Zgierz, szukam !

strony internetowe Zgierz, szukam !

Korzystać z gotowych szablonów stron czy zlecać indywidualny projekt? Co mi możecie ciekawego doradzić?

Abaddon616

Posty: 2

 
Zlecałem wielokrotnie projektowanie stron internetowych w Zgierzu. Jest tam firma, która jest w tym rzeczywiście niezwykle dobra. Najpierw się rozmawia z nimi o tym jak ma strona wyglądać, a dopiero później zaczynają brać się na projekt. Na każdym etapie można będzie wprowadzać zmiany, albowiem przecież może nam coś nie pasować.

czesterr

Posty: 8

 
Nie ma własnej firmy, dlatego wydawanie na stronę internetową to nie dla mnie. Tworze sobie proste projekty sam i jestem usatysfakcjonowany. Nie mam większych wymagań, dlatego na spokojnie mogą sobie z tym poradzić.

jpyzio

Posty: 3

 
Tydzień temu zleciłem projekt strony www w Zgierzu firmie http://icp.biz.pl i jestem bardzo zadowolony. Wybrałem ich najtańszy pakiet. Niewiele wydałem, a strony mam. Dla mnie super.

abb121s

Posty: 15

 
Jeżeli chodzi o projektowanie stron www w Pabianicach to brat korzystał z pomocy firmy. Mieli różne pakiety od standardowego po biznesowy. Dowiemy się, kto to dokładnie był i podam adres ich strony www.

ooops65

Posty: 25

 
Zlecałem wielokrotnie projektowanie stron internetowych w Zgierzu. Jest tam firma, która jest w tym naprawdę bardzo dobra. Najpierw się rozmawia z nimi o tym jak ma strona wyglądać, a dopiero później zaczynają brać się na projekt. Na każdym etapie można będzie wprowadzać zmiany, bo przecież może nam coś nie pasować.

pawel253

Posty: 10

 
Nie pomogę z projektowaniem stron, bo nie robiłem tego nigdy. Wiem, iż są płatne i darmowe programy, natomiast jakoś nigdy nie było czasu i chęci żeby się im przyjrzeć z bliska.

Ptaszyna

Posty: 4

 
Ofert firm na projektowanie stron www w Pabianicach jest bardzo wiele. Ceny są bardzo inne. Wszystko będzie zależne od tego, jakie mamy żądania. Chcemy mieć stronę nowoczesną z super grafiką? Trzeba przy niej dłużej posiedzieć, dlatego automatycznie przekłada się to na doskonalsze koszty jej wykonania.

pawel253

Posty: 7