dobry sklep z sukienkami

dobry sklep z sukienkami

Hej dziewczyny! Gdzie kupujecie dodatki na ważne imprezy typu sylwester, karnawał, wesela itd. Chodzi mi o takie miejsce, gdzie mogę kupić i torebkę i biżuterię, a nawet bieliznę. Podawajcie linki.

alus

Posty: 3

 
Ja bym na Twoim miejscu włożyła najprostszą sukienkę, a wiesz dlaczego? Bo właśnie takie są najlepsze. Bo możesz je wzbogacić różnymi dodatkami i masz pewność, że nie wyglądasz na przebraną, jak jest nieraz na weselach.

Alfonsik5

Posty: 4

 
To jest fajna opcja, bo można zapłacić za przesyłkę raz zamiast 2 razy. Ja to nawet zwracam uwagę, gdzie przesyłka jest tańsza i nawet kupię w sklepie, który ma droższe produkty, byleby przesyłka była tańsza. Dziwne to trochę, wiem.

zbychu6

Posty: 12

 
Jaki styl lubisz? Jedni chcą kupować vintage shopach, inni wolą produkty luksusowe, a inni zwyczajne z Chin. To chyba wszystko zależy od gustu.

wolnośććć

Posty: 11

 
Fajnie, że tak angażujesz się w zakup prezentu dla żony. A może po prostu jej zapytaj, co by jej się podobało. Wtedy na pewno byś kupił coś, czego będzie używała.

serwus45

Posty: 13

 
Nie chodzę na sylwestrowe bale, więc nie mam tego problemu, ale na wesela już zawsze jest problem.

namok

Posty: 10

 
Proszę państwa, a oto moja suknia. Co o niej sądzicie? https://www.lejdi.pl/p10223,dluga-bordowa-suknia-wieczorowa-na-cienkich-ramiaczkach-bella.html . Wiem, że dekolt trochę spory, ale ogólnie mam duży biust, więc ładnie będzie to wyglądać. No może nie aż tak duży, jak na zdjęciach, ale jak się schylę, to niczego nie widać.

Lupusx

Posty: 6

 
Wkładam czarną długą sukienkę z głębokim dekoltem. Niektórzy mówią, że taka czarna nie jest odpowiednia na studniówkę, ale przecież czarny to uniwersalny kolor, więc nie wiem, o co chodzi.

JasioJasio

Posty: 6