kredyt hipoteczny lublin, gdzie szukać ?

kredyt hipoteczny lublin, gdzie szukać ?

Dużo trzeba formalności żeby można było otrzymać kredyt hipoteczny w Lublinie? To mój pierwszy kredyt i nic o tym nie wiem.

Joe

Posty: 1

 
Formalności związane z kredytem hipotecznym w Lublinie załatwiłem dzięki tej osobie http://kredytuoli.pl. Wam również ją polecam. Jest to rzetelne i profesjonalne podejście do tematu kredytów. Sami to możecie sprawdzić.

Gumis

Posty: 9

 
Szkoda, że w Polsce kredyty hipoteczne są jednymi z najdroższych na świecie. Gdyby prowizje i oprocentowanie były niższe to na pewno zainteresowałbym się takim rozwiązaniem. Niestety nie ma na razie szans żeby się coś zmieniło na lepsze, a szkoda.

Aweer56

Posty: 13

 
Chętnie wziąłbym kredyt, bowiem ma zdolność kredytową, natomiast gorzej z wpłatą. W moim mieście mieszkania są niesłychanie drogie i nie mam nawet dziesięciu procent wartości, a poniektóre banki chcą dwadzieścia procent. Musze poczekać i dalej zbierać, bowiem w przeciwnym razie nie nabędę sobie mieszkania.

mniszek_01

Posty: 11

 
Chętnie bym zaciągnął kredyt, lecz w Polsce są one niezmiernie drogie. Jeżeli przeliczyć zarobki i wysokość rat i koszty kredytu to trudno byłoby odszukać państwo, jakie jest droższe. Musze jeszcze długo poczekać na zmiany.

Yuri20

Posty: 9

 
Znajomi zaciągali kredyt hipoteczny w Lublinie. Nie wiem czy korzystali z doradcy finansowego czy szukali czegoś na własną rękę. Wiem, że są zadowoleni aczkolwiek każdy wie, że w Polsce kredyt hipoteczne do tanich nie należą. Jeśli jest małe oprocentowanie to wysoka prowizja i inne związane z kredytem koszty.

sertus34

Posty: 18