Czy znacie dobrą firmę która przegrywa vhs ?

Czy znacie dobrą firmę która przegrywa vhs ?

Witajcie, poszukuję firmy albo osoby prywatnej, która jest w stanie przegrać kilka kaset vhs na płyty dvd. Są to dla mnie niesłychanie cenne nagrania i chętnie wróciłbym do dawnych wspomnień.

Ymooo2

Posty: 17

 
Jeżeli szukasz porządnej oferty to mogę zapytać wujka albowiem z tego co wiem ostatnio korzystał z takich usług. Film po nagraniu na vhs wygląda niesamowicie. Wyższe kolory, jakość oraz ostrość dało wyborny efekt. Należałoby wydać kilkanaście złoty albowiem potem możemy sobie nawet zrobić kilka kopii zapasowych i wręczyć je swoim bliskim.

Jacuś24

Posty: 26

 
Propozycja http://www.vhs24.pl jest rozwiązaniem waszego problemu. Korzystałem już kilkukrotnie i polecam znajomym. Technicy potrafią uatrakcyjnić nasz film dzięki czemu film będzie jest ładniejszy. Kilkanaście zł jest warte utrzymania pamiątki na zawsze. Dla naszych pokoleń.

Specjalista

Posty: 20

 
Sam zastanawiam się jak utrzymać w porządnej formie własne rodzinne pamiątki, które były nagrane w czasach naszej młodości. Słyszałem, iż można przegrać kasety vhs na dvd. Czy ktoś się orientuje gdzie można takie coś wykonać?

Pilnie mi na tym zależy zatem też proszę o odpowiedzi.

Madzia

Posty: 23

 
Czy udało ci się już może odszukać rozwiązanie? Planuje nagrać na płyty dvd kilka starych rodzinnych pamiątek aby na wspólnych rodzinnych spotkaniach móc jeszcze raz wrócić do tych czasów. Składnik kaset nie jest w świetnym stanie wobec tego zależy mi na tym. Liczę na porady oraz dane do prawdziwych specjalistów zaś nie amatorów, którzy mogą robić to źle.

Wielki Duch

Posty: 18

 
Witajcie, widzę, że od dawna nikt nie odezwał się w temacie zaś wiem, ze kłopot jest dość popularny. Na paru forach nie uzyskałem żadnej odpowiedzi to może tutaj ktoś doradzi idealne rozwiązanie. Kasety nie są w świetnym stanie zaś zależy mi na ich utrzymaniu. Nie chciałbym stracić tak cennych pamiątek. Dodatkowo nie mam tego jak odtworzyć zaś zależy mi niesłychanie na tych kasetach.

Franuś

Posty: 26

 
Witajcie, nie ma obaw znam idealne rozwiązanie waszych kłopotów. Przegrywanie z kaset vhs na dvd t jeszcze niezbyt popularny model usług jednakże kilka firm zajmuje się takim czymś. Do rzeczy: http://www.vhs24.pl. To chyba najlepsza firma, kilku znajomych korzystało i każdy z nich był usatysfakcjonowany. Na dzień babci, dziadka, rocznicę ślubu itp. Można przygotować wyśmienity prezent.

@malpka

Posty: 22

 
Moi rodzice kilka miesięcy temu nagrywali własne nagranie weselne na dvd to korzystali z usług takiej firmy. Kasetę można wysłać pocztą i po krótkim czasie możemy oczekiwać na przesyłkę zwrotną. Jakość obrazu ulegnie poprawie dzięki nowoczesnym technikom komputerowym zarówno warto wydać 15 zł jeżeli się nie mylę.

Czarek

Posty: 25

 
Witajcie drodzy forumowicze, chciałbym zaoferować nagrywanie kaset vhs na płytę dvd. Chętnie przyjmę nawet większe zlecenia, z tym, iż zajmie to troszkę więcej czasu. Oferuje podkręcenie wizualne filmu, barw oraz ścieżki dźwiękowej. Nie żądam gigantycznych cen, ustalamy ją według wielkości zamówienia.

Grubas

Posty: 17