Spływy kajakowe Roztocze, szukam organizatora ?

Spływy kajakowe Roztocze, szukam organizatora ?

Zamierzam zabrać swoją rodzinę na spływ kajakowy po Roztoczu i mam pytanie czy dla osób bez doświadczenia jest to dobre miejsce?

wieszdo87

Posty: 9

 
Jak najbardziej możesz wziąć udział w spływie kajakowym po Tanwie sam. Będą na spływie również inne osoby a więc bez problemu nawiążesz liczne znajomości i już po krótkiej chwili nie będziesz na spływie sam.

Dr-House

Posty: 20

 
Przed samym spływem kajakowym po Tanwie zostaniesz poinstruowany na temat tego w jaki sposób postępować aby nic Ci się nie stało. Na pewno sobie więc poradzisz podczas tego typu spływu.

bodzik155

Posty: 25

 
Jeśli chodzi o spływy kajakowe po Tanwie to najniezwyklej polecam Ci skorzystanie z usług firmy: http://www.splywytanew.pl, która moim zdaniem organizuje najlepsze spływy.

malma

Posty: 11

 
Po pierwsze powinieneś zapomnieć o swoich obawach ponieważ spływy kajakowe nie są wcale niebezpieczne a ryzyko wypadnięcia z kajaku jest naprawdę bardzo niewielkie.

Sewerynus

Posty: 12

 
Jak najbardziej możesz zabrać dziecko na spływ kajakowy po Tanwie. Wystarczy, iż weźmiesz kajak dwuosobowy a Twoje dziecko będzie mogło jedynie skupić się na podziwianiu widoków. Twoja pociecha z pewnością nie wypadnie z kajaka jeśli Ty z niego nie wypadniesz. Możesz być więc w pełni spokojny jeśli chodzi o jej bezpieczeństwo.

Kerty67

Posty: 26

 
Od siebie odradzałbym Ci zabieranie tak małych dzieci na spływ kajakowy po Tanwie. Co prawda otrzymają one kamizelki ale jeżeli wypadną z kajaka to może nie być ciekawie. Dlatego na Twoim miejscu wstrzymałbym się z zabraniem ich na kajaki do pewnego czasu.

Warren1987

Posty: 26

 
Rzeka Tanew jest bardzo popularna jeżeli chodzi o kajaki gdyż posiada śliczne widoki i nie jest bardzo wymagająca jeżeli chodzi o umiejętności. Sam pierwszy raz brałem udział w spływie właśnie na tej rzece i poradziłem sobie bez żadnego problemu z całym spływem. Myślę więc, iż również sobie bez problemu poradzisz nawet jeżeli to Twój pierwszy raz.

Miki

Posty: 11

 
Niewątpliwie należałoby posiadać umiejętność pływania na kajakach lecz jeśli takowej nie posiadasz to również nie utoniesz albowiem będziesz wyposażony podczas spływu w kamizelkę.

jan630

Posty: 19

 
Informacja o konieczności posiadania sporej siły aby poradzić sobie na spływie jest kompletną brednią. Tak naprawdę w ogóle nie potrzebujesz siły do tego aby dać sobie radę podczas spływu.

Marioleczka

Posty: 16