moja kawiarnia, znacie ?

moja kawiarnia, znacie ?

Jest jakaś strona internetowa o grze my cafe, która wyjaśnia jak grać? Jestem początkujący i nie niezmiernie się na tym znam.

Wacław

Posty: 2

 
Nie mam pojęcia czy są do my cafe kody, albowiem gram rzadko. To, co mam mi wystarcza także trzeba byłoby sprawdzić wszystko na stronie internetowej, która grę bardzo dokładnie opisuje. Wiem, że można tam odszukać dużo poradników i trików, zatem każdy coś dla siebie znajdzie.

david011

Posty: 10

 
Jeśli chodzi my cafe i przepisy to jest jakaś strona gdzie można to wszystko znaleźć. Nie korzystałem z niej jeszcze, ale widziałem, że tam wszystko jest to opisane. To strona stworzona właśnie do grania w tę super grę.

beata77

Posty: 6

 
W mojej kawiarni są przepisy różnego typu. Można je odszukać na stronie internetowej https://my-cafe.pl, z której częstokroć korzystam. Jest to super miejsce, albowiem mamy tutaj wszystko, czego chcemy się dowiedzieć na temat tej gry.

Laleczka

Posty: 12

 
Są przeróżne my cafe triki odnośnie zdobywania diamentów czy biletów. Nie wiem o tym wszystkiego, bowiem tylko troszkę czytałem to, co odnajduje się na stronie, która jest grze poświęcona. Warto to jednakże sprawdzić dokładniej.

ekjynio

Posty: 11

 
Na stronie poświęconej grze moja kawiarnia są przepisy różnego rodzaju. Może to być herbata, kawa i sporo innych. Im dłużej się gra tym wiecej się o takiej grze wie, dlatego pożądane byłoby korzystać z dostępnych poradników. Skoro można sobie w bezproblemowy sposób pomóc to korzystajmy z okazji. Będziemy wówczas w grze o sporo lepsi niż teraz.

Gucio

Posty: 15