fotografia weselna w Zielonej Górze, kogo znacie ?

fotografia weselna w Zielonej Górze, kogo znacie ?

Chcę zlecić fotografię weselną w Zielonej Górze komuś, kto się na tym zna i wie jak takie zdjęcia wykonywać. Cena nie gra roli.

wieszdo87

Posty: 1

 
Zdjęć nie za bardzo lubię. Z własnego doświadczenia wiem, że aby zrobić dobre zdjęcia na ślubie i weselu to konieczne jest doświadczenie. Nowoczesny sprzęt też jest ważny, ale to nie wszystko, dlatego warto wszystko sprawdzać.

Ciapek

Posty: 3

 
Korzystałem z fotografa na wesele z Zielonej Góry, która ma tutaj swoją stronę http://jacekpatecki.pl. Warto tam zajrzeć, albowiem ma super ofertę dla każdego.

Buła

Posty: 5

 
Fotografie na ślubie i weselu są niezwykle ważne. Trudno byłoby mi sobie wyobrazić, iż ich nie ma. To szczególna chwila i im więcej takich fotografii powstanie tym będzie lepiej. Nie wszystkie są super, zatem idziemy na ilość, a wtedy bez problemów odszukamy super fotografie wśród tych zrobionych.

Dziadek

Posty: 13

 
Wybór fotografów jest bardzo duży. Niestety nie każdy wie jak wykonywać w pełni profesjonalne zdjęcia. Najlepiej jest to sobie sprawdzić w portfolio a wtedy wiemy czy taka osoba jest dla nas odpowiednia czy nie.

Black_Riot

Posty: 10

 
Robienie takich fotografii nie jest proste. Sporo z nich nie wygląda najlepiej. Mało tego rodzina głównie na początku ślubu nie za niezwykle chce fotografii. Dopiero jak pojawia się alkohol to sytuacja się zmienia. Fotograf powinien być mało widoczny dla wszystkich gości.

Franuś

Posty: 26

 
Każdy ma inne wymagania. Znajomy woleli wydać mało, ale i efektów też się super nie spodziewali. Inni wydali tysiące złotych i mają teraz przepiękne zdjęcia ze ślubu i wesela.

Azazel412

Posty: 2

 
Według mnie zleca się fotografię ślubną w Zielonej Górze tylko specjaliście. To wyjątkowe zdjęcia i nie ma miejsca na ich poprawianie. To nie kolejne urodziny tylko coś więcej, dlatego trzeba znaleźć kogoś, kto się na tym zna.

wujekB

Posty: 11

 
Z tego, co pamiętam to jest fotograf ślubny w Gorzowie Wielkopolskim, który cieszy się bardzo dużym uznaniem. Niestety nie mam obecnie namiarów do niego, ale jak znajdę to od razu podeśle. To osoba, która wie jak ustawić młodych i jak wyciągnąć ze zdjęć tak dużo jak to tylko jest możliwe. Zdjęcia są wtedy super.

Mocarzz

Posty: 20

 
Gusta są bardzo różne, dlatego jednym podobają się takie zdjęcia ze ślubów, a innym inne. Jedni stawiają na piękne plenery, a inni jeszcze chodzą do studia fotograficznego.

Rysiek_99

Posty: 15