Zarządzanie firmą ERP - warto ?

Zarządzanie firmą ERP - warto ?

Znacie może system ERP, który posiada wbudowane analizy danych oraz prognozowanie przyszłych transakcji?

Kazdyy02

Posty: 18

 
Nie wiem za bardzo co mogę Tobie doradzić. To jest tak ważna sprawa a zarazem indywidualna, że nie warto jest opierać się na opiniach osób postronnych.

Siarczanek3

Posty: 24

 
To, co Ci mogę polecić to nie firma a rodzaj działania.

Jeśli chcesz, aby system był stabilny to wybieraj już gotowe rozwiązania i jedynie te, które opierają się na danych zapisanych na dysku sieciowym a nie na serwerze - to się nigdy nie sprawdza.

Reklama

Posty: 30

 
CRM w obecnych czasach należy traktować jako narzędzie pracy oraz analizy. Obecnie każdy z większych i bardziej popularnych systemów ma jakiś stopień probabilistyczny w swoich statystykach.

Asia

Posty: 23

 
Stwierdzam po kilkuletnim doświadczeniu w użytkowaniu systemów CRM abonementowych oraz tych autorskich, że jednak autorskie są przyjemniejsze, jednak czasem wymagają wielu poprawek.

Rodd

Posty: 21

 
Najszybciej jest się nauczyć obsługi Subiekta ze wszystkich systemów zarządzania sprzedażą jakie do tej pory poznałam.

Anno Domini

Posty: 23

 
Po tych danych jakie dostarczyłeś bardzo trudno stwierdzić, który system będzie dla Ciebie odpowiedni. To naprawdę jest dość skomplikowany system i trzeba przy wyborze uwzględnić bardzo wiele zmiennych.

BMGMIREK

Posty: 25

 
Nie wiem z jakiego systemu Ty korzystasz, że jest niestabilny. Niestabilność może wynikać jedynie z połączenia z serwerem. W przypadku dużej bazy danych, która jest często uaktualniania faktycznie może się tak zdarzać, jednak to już nie wina systemu samego w sobie.

Facio

Posty: 25