Galeria sztuki

Galeria sztuki

Hej. Nie jestem zwolennikiem sztuki, ale sytuacja zmusiła mnie do znalezienie jakiejś galerii obrazów. Jaka jest najlepsza, co proponujecie?

Krakus

Posty: 16

 
W swoim życiu miałam kilka podejść do malowania obrazów olejnych. Zawsze spełzły na niczym. To nie technika dla mnie. Trudno maluje się farbami olejnymi i przyzna to każdy artysta. Jak się już człowiek nauczy i otrzyma doświadczenie, jest super impreza.

Loner56

Posty: 16

 
Też myśleliśmy nad portretem ślubnym. I jak mielibyśmy wybierać to chyba olejny. Widziałam takie w galerii i rzeczywiście robią na człowieku wrażenie. Mam nadzieję, że uda nam się odszukać doświadczonego artystę, który zajmuje się wykonywaniem takich portretów.

Wojciech24

Posty: 19

 
Mało kto z nas na co dzień zajmujących się pracą wchodzi na strony internetowe galerii, a tym bardziej odwiedza tradycyjne galerie. Wielka szkoda, bo jakoś ostatnio zaczęłam interesować się obrazami olejnymi i teraz wiem, ile straciłam nie uczestnicząc w takim życiu. Teraz nadrabiam stracony czas również kupując dzieła, jakie niezwykle mi się spodobają.

serwus45

Posty: 9

 
Akurat też zamawiałam portret olejny u pana Zbigniewa i popieram, że to wielki mistrz. Wahałam się czy w ogóle zamówić taki portret, ale dobrze zrobiłam. Wszystkim moim gościom się podoba, a ja jestem z niego dumna. Polecam z całego serca.

Darek

Posty: 25

 
Z taką galerią sztuki można mieć do czynienia na co dzień. Polecam, albowiem sam kupowałem już u nich dwa obrazy i zawsze byłem zaspokojony. Jeden do sypialni, który znakomicie się prezentuje, drugi do salonu. Kolega nie wierzył, że tak tanio udało mi się otrzymać tak dobre dzieła. Oto link do galerii https://www.oprawiamyobrazy.pl.

Mocarzz

Posty: 20

 
Takie portrety ze zdjęcia to świetny prezent, sama zamówiłam dla córki. Mam nadzieję, iż będzie zadowolona. Obejrzałam na stronie internetowej jak to wychodzi i jestem pod wielkim wrażeniem, iż tak w ogóle można namalować. Niektóre portrety są lepsze od zdjęć. Wybrałam portret olejny, chyba najładniej takie wychodzą.

dersu4

Posty: 11

 
Jak dla mnie to najfajniejsze jest to, że galeria sztuki ma też swoja stronę internetową i można tam dokonywać zakupów. Generalnie to nie mam czasu na częste wychodzenia do takich miejsc, zatem ta sprawa jest wspaniała. Wiem, że jeżeli chodzi o przesyłkę, to niesłychanie szybko przychodzi i jest niesłychanie dobrze zabezpieczona.

urszulla

Posty: 15

 
Spore salonowe obrazy olejne. O tym zawsze marzyłam. Teraz mam już swój dom i salon, więc poszukują galerii sztuki. Na co dzień nie obcuję ze sztuką, ale weszłam na tę stronkę i kilka faktycznie mi się spodobało. Dzięki.

Warszawiak

Posty: 15

 
Widać, iż teraz jest moda na takie portrety ze zdjęcia. Nie powiem, bo też mi się podobają, natomiast cena ich chyba nie jest niska. Zawsze to jednakże lepsza pamiątka niż zdjęcia. Na prezent dobre rozwiązanie, aby upamiętnić dziecko, ślub też. Fajna sprawa.

wiesłąwa3

Posty: 15