dotlenienie komórek, szukam

dotlenienie komórek, szukam

Witam, czy ktoś z was wie, gdzie występuje normobaria? Mam kłopoty zdrowotne, a słyszałam, że komora normobaryczna jest bardzo skuteczna w leczeniu przeróżnych chorób.

kondziu

Posty: 1

 
Cześć, powiem Ci, że słyszałem o normobaria same pozytywne opinie. Jednak nigdy nie korzystałem z takiej komory. Może ktoś inny wypowie się konkretnie na ten temat.

Złoty

Posty: 15

 
Tlenoterapia polecana jest prawie dla wszystkich osób. Jednak warto pamiętać, aby dowiedzieć się, jakie są przeciwwskazania. Wiem tylko, że z tlenoterapii mogą korzystać nawet małe dzieci.

Dzidzia

Posty: 2

 
Cześć, mnie na dotlenienie komórek pomaga komora normobaryczna. Wykonane miałem kilka sesji i czuje się o wiele lepiej. Należałoby spróbować, jeżeli doskwierają Ci jakieś kłopoty zdrowotne lub chcesz wzmocnić organizm. Ja korzystam z tej normobarii https://normobaria.net.pl.

Kitas

Posty: 4

 
Normobaria polecana jest chyba dla każdego. Jednakże należałoby zbadać przeciwwskazania, bowiem zawsze takie są. Jednakże wiem z własnego doświadczenia, iż normobaria daje bardzo wiele korzyści naszemu organizmowi.

Czarek

Posty: 9

 
Powiem Ci, że ja również korzystam z tlenoterapii. Poleciła mi ją koleżanka i jestem bardzo zadowolona z efektów. Byłam już na kilku sesjach i widzę poprawę w swojej kondycji. Zmagam się z różnymi schorzeniami psychicznymi i fizycznymi. Komora jest dla mnie bardzo polecana.

roudee

Posty: 5

 
Komora normobaryczna może pomóc Ci wspomóc leczenie różnych chorób, czy urazów. Ja również miałem trochę problemów zdrowotnych i kolega polecił mi właśnie taką komorę. Po kilku sesjach nie mogłem uwierzyć, że tak mi to pomogło.

HalskiPL

Posty: 2

 
Warto poczytać, co to jest normobaria, bo daje świetne korzyści. Kiedyś również nie wiedziałem, co to jest takiego i bardzo żałuje.

stopiw7

Posty: 16