urządzenie wielofunkcyjne do pieczenia, poszukuję!

urządzenie wielofunkcyjne do pieczenia, poszukuję!

Poszukuje bardzo dobrej klasy robota kuchennego, który pozwala na pieczenie i gotowanie. Dajcie mi znać, co wybrać?

Dziadek

Posty: 2

 
Jeśli chodzi o urządzenia kuchenne do pieczenia to na blogu https://rodzinagotuje.pl/index.php/gdzie-kupic-thermomix/ znajdziecie mnóstwo przydatnych informacji.

Dzidzia

Posty: 14

 
Zanim zaczniecie korzystać z takiego urządzenia czytajcie dokładnie instrukcje obsługi. Tam wszystko jest bardzo dokładnie opisane i jeśli się postępuje według instrukcji to nie ma żadnych problemów z gotowaniem czy pieczeniem. Wiem, bo korzystam z tego, na co dzień.

Pendrzec

Posty: 27

 
Czytałem różne opinie o tym jak działają takie urządzenia. Myślę, że jeśli kupi się produkt oryginalny i to prosto od producenta to wiemy, co otrzymujemy. Kupowanie urządzeń niewiadomego pochodzenia z allegro czy innych portali zawsze wiąże się z ryzykiem. Dla mnie to zbyt wysoka cena żeby ryzykować.

bodzik155

Posty: 25

 
Z tego, co pamiętam to na rynku jest kilka takich maszyn do gotowania, wobec tego należałoby porównać sobie różne ceny i jakość wykonania. Nie wszystko, co kosztowne musi być idealne, niemniej jednak nie znaczy to też, iż każda maszyna, jaka wiele kosztuje będzie spełniała nasze oczekiwania.

maniek

Posty: 4

 
Każdy może mieć różne zdanie na ten temat. U mnie znajoma z robota korzysta i jest zadowolona. Nigdy nie umiała dobrze gotować, a teraz naprawdę to, co zjadam u niej jest dobre.

NiKRK45

Posty: 19