jakość powietrza a bieganie, znacie ?

jakość powietrza a bieganie, znacie ?

Od pewnego czasu staram się systematycznie biegać. Czy wiecie może, czy jakość powietrza wpływa bardzo na bieganie?

Marys56

Posty: 1

 
Kiedy na dworze jest smog, najczęściej unikam wtedy biegania. Jakość powietrza bardzo wpływa na bieganie. Kiedy biegamy w dużym smogu, wszystkie zanieczyszczenia dostają się do organizmu z podwójną siłą.

maniek

Posty: 6

 
Kalkulator biegowy najczęściej sprawdza się u początkujących biegaczy. Możesz w ten sposób sprawdzić dystans, a także jakie tętno będzie dla ciebie prawidłowe.

FOTO-PHOTO

Posty: 5

 
Jeśli chodzi o kalkulator BMI to znajdziesz go właśnie na tej stronie inertentowej https://www.runisfun.eu/kalkulator-BMI. Strona jest właśnie stworzona dla osób, które uprawiają sport. Można na niej znaleźć również inne kalkulatory, a także ważne informacje na temat biegania.

Gruszek2

Posty: 4

 
Powiem Ci, że warto sobie sprawdzić idealne tętno bieganie. Będziesz wówczas wiedział na co możesz sobie pozwolić z intensywnością treningu.

HalskiPL

Posty: 3

 
Kalkulator biegowy na pewno może Ci się przydać, gdy jesteś na początku drogi z bieganiem. Należałoby wiedzieć na jaki dystans jest przygotowany Twój organizm.

keyas

Posty: 5

 
Kalkulator biegowy na pewno może Ci się przydać, gdy jesteś na początku drogi z bieganiem. Warto wiedzieć na jaki dystans jest przygotowany Twój organizm.

Boss

Posty: 11

 
Warto sprawdzać sobie idealne tętno bieganie. Zatem na dużo stronach możesz odnaleźć wiele informacji na ten temat. Możesz zobaczyć jak prawidłowo zbadać idealne tętno.

alus

Posty: 6