treningi sport walk Poznań, gdzie szukać ?

treningi sport walk Poznań, gdzie szukać ?

Chciałbym trenować brazylijskie bjj w Poznaniu, niemniej jednak nie wiem gdzie się mogę zgłosić. Jeżeli jakiś klub, który polecicie mi?

file444

Posty: 3

 
Trenowałem bjj w Poznaniu, ale to nie było dla mnie. Tutaj trzeba mieć kondycje, a u mnie było z tym problem. To, dlatego dałem sobie spokój i teraz mam rower.

omen100

Posty: 23

 
Na pewno trenowanie jiu Jitsu w Poznaniu to super pomysł, bowiem jest tam klub, który ma bardzo spore doświadczenie. Kolega korzystał i rzeczywiście był w tym dobry. Teraz wyjechał poza granice to nie wiem jak to wygada.

Franko99

Posty: 6

 
Wysłałem swojego syna na sztuki walki i jestem usatysfakcjonowany. Chłopak nie do poznania. Dla mnie super, zatem polecam innym. Sam dawniej trenowałem, natomiast teraz więcej siedzę poprzez komputerem. Takie czasy, trenowanie jest w porządku, natomiast trzeba jeszcze wyżywić rodzinę, a pogodzenie wszystkiego nie jest bezproblemowe.

labuh

Posty: 8

 
Szczerze przyznam, że bardziej wolę jakieś MMA obejrzeć w telewizji. Nie chciałbym walczyć z kimś na żywo. Oglądanie jest fajne, ale tylko to. Nie poradzę Wam, co wybrać i gdzie konkretnie się zgłosić, bo to nie moja bajka.

pawelek75

Posty: 18

 
Klubów jest dużo, ale trzeba stawiać na ich jakość nauczania. Nie każdy mistrz trener wie jak wiedzę przekazać dalej. Miałem już takie przypadki w swoim życiu.

Facio

Posty: 2

 
Jeśli interesuje Was sporty walki w Poznaniu to na stronie http://bjj-poznan.pl macie oferty klubu, który cudownie się do tego nadaje. To specjaliści od przeróżnych sportów walki. Korzystam od dawna z ich pomocy.

ZjadaczGłów

Posty: 18

 
Poznań to gigantyczne miasto. Myślę, że trenowanie sportów walk w Poznaniu nie będzie problemem. Trzeba tylko trochę poszukać. Internet jest najlepszym źródeł. Można w łatwy sposób odszukać klub, który ma bardzo dobrą renomę i zatrudnia najlepszych trenerów.

Dziadek

Posty: 7

 
Poznań to duże miasto. Myślę, że trenowanie sportów walk w Poznaniu nie będzie problemem. Trzeba tylko trochę poszukać. Internet jest najlepszym źródeł. Można w łatwy sposób znaleźć klub, który ma bardzo dobrą renomę i zatrudnia najlepszych trenerów.

StaryChemik

Posty: 9

 
Klubów jest mnóstwo, natomiast trzeba stawiać na ich jakość nauczania. Nie każdy mistrz trener wie jak wiedzę przekazać dalej. Miałem już takie przypadki w swoim życiu.

jui

Posty: 29