ogłoszenia towarzyskie, szukam !

ogłoszenia towarzyskie, szukam !

Chciałbym pogadać z jakąś panią w wieku 30-35 lat. Nie ma nikogo takiego wśród moich znajomych i zastanawiam się czy przeglądać ogłoszenia towarzyskie? Korzystaliście już z takich ogłoszeń? Jak to wszystko wygląda.

mnichu66

Posty: 2

 
Według mnie, jeśli chodzi o anonse towarzyskie to serwis https://samka.pl jest numerem jeden. Mają dokładnie to wszystko, czego poszukuję. Wybieram wiek, wzrost, wagę i miejsce gdzie ta osoba ma mieszkać.

Zdzichu 

Posty: 9

 
Każdy ma do tego inne podeście. U mnie jakoś się taka forma spotkań nie przyjęła. Nie mam na to czasu i chęci. Wiem, że kilku znajomych z tego korzysta. Dotyczy to nie tylko mężczyzn, ale również kobiet. U mnie już wiek trochę zaawansowany, dlatego jestem nieprzygotowany na korzystanie z Internetu.

Worms

Posty: 5

 
Panie, panowie, pary, a nawet trans ogłaszają się w ten sposób. To dobre rozwiązanie, bo łatwo można poznać kogoś miłego. Można spędzić miłe chwile i zapomnieć o problemach życia codziennego. Nie zawsze mam na to czas, ale przynajmniej raz w miesiącu staram się na takie spotkania umawiać. Wam też polecam.

labuh

Posty: 6

 
Do wyboru są miliny użytkowników z całego kraju. Właśnie, dlatego wśród tych super ogłoszeń towarzyskich zawsze można odnaleźć kogoś, kto będzie w stanie spełnić wszystkie nasze oczekiwania. Często sam korzystam, w wielu przypadkach polecam innym. Dla mnie to super rozwiązanie na miłe spędzenie wolnego czasu.

Wariat

Posty: 14

 
Nie ma jakoś odwagi żeby zadzwonić do pięknych kobiet, jakie widziałem w ogłoszeniu towarzyskim. Może kiedyś się zdecyduje, lecz na razie na pewno nie ma na to szans.

Black_Riot

Posty: 7

 
Żądania można mieć różne, ale jeśli ogłoszeń towarzyskich jest rzeczywiście bardzo dużo to nie ma kłopotów z dopasowaniem kogoś dla siebie. Zawsze kogoś znajduje.

labuh

Posty: 6

 
Znajomy w wielu przypadkach korzysta z ogłoszeń towarzyskich i jest niezmiernie zaspokojony. Sam nigdy nie próbowałem, ale trzeba przyznać, iż fotografie pięknych kobiet do tego zachęcają. Na pewno kiedyś się zdecyduje, ale teraz na nic nie ma czasu, a szkoda, bowiem miłe spotkanie by się na pewno przydało.

wom_ww

Posty: 4

 
Wybieramy zawsze anonse towarzyskie, które są sprawdzone. Przy zdjęciach jest to napisane. Można znaleźć nawet anonse video. Lubię takie, bo wtedy już widzę, kim jest ta druga osoba i czy naprawdę mi się podoba. Sprawdzacie apteczność zdjęć, a wybierzecie kogoś realnego.

CAUCHETWERE

Posty: 26

 
Nie korzystałem nigdy z takich ogłoszeń, dlatego nie jestem w stanie się wypowiedzieć. Nie słyszałem też o znajomych, którzy korzystają, natomiast u nas to wielokrotnie temat tabu, dlatego akurat się temu nie dziwię. Jeśli ktoś lubi spotkania to, czemu się ograniczać? Pożądane byłoby korzystać.

syrena88

Posty: 10