sprawdzanie numerów telefonów z UK, jaki serwis ?

sprawdzanie numerów telefonów z UK, jaki serwis ?

Znacie może jakiś serwis internetowy gdzie można będzie sprawdzić, kto dzwonił z UK? Nie mam nikogo w Anglii, a od dwóch dni kierunkowy z UK mi się wyświetla i nie wiem, kto to może się do mnie dobijać?

czdeRRR

Posty: 1

 
Różnie to bywa, dlatego im czujnie się na to patrzy tym lepiej. Takie czasy, że nie cieszymy się, że ktoś dzwonił z UK tylko zastanawiajmy się, po co i kto to? Dobrze, że można zbadać numer telefon i wtedy wiemy czy trzeba go blokować i przekazywać dalej czy nie?

Frasiek22

Posty: 17

 
Nie miałem jeszcze takiego numery, zatem nie wiem, co poradzić. Słyszałem tylko w telewizji i chyba coś czytałem o tym w internecie. Wiem, że poniektóre osoby wiele straciły z oszczędności.

cecylia

Posty: 11

 
Od dawna sprawdzam numer telefonów z UK. Dwa razy były jakieś akcje w Polsce, iż próbowali Polaków naciągać. Od tej pory nie ufam numerom, jakie zaczynają się na 44 czy 044. Wole dwa razy sprawdzić niż potem za to wszystko płacić.

Ralphy

Posty: 13

 
Bez problemów można znaleźć wiele serwisów, które nam pomogą. Z tym, że jedne są płatne, a inne nie. Trzeba sprawdzić taką ofertę i sprawdzić czy w bazie są numery telefonów, które nas interesują. Jeśli tak to z tego serwisu będziemy korzystać.

kikiriki2k

Posty: 8

 
U nas sprawdzamy, kto do nas dzwonił tutaj https://whocalledmeuk.co.uk. Mają dobrze rozwiniętą bazę, dlatego można tam naprawdę znaleźć wszystko, czego szukamy.

Seba123

Posty: 14

 
Dzięki internetowi można naprawdę w prosty sposób zbadać numery telefonów z UK czy z Polski. Dużo osobom się nie chce tego robić. To wszystko do czasu, bowiem w pewnym momencie znikają z ich konta pieniądze i wtedy zaczynają się poważne problemy finansowe.

adus56

Posty: 7

 
Słyszałem, że odebranie takiego numery kończy się źle. Właściwie to nie tyle odebranie, co odzwonienie. Ich działanie jest proste puszczają sygnał i się rozłączają. My myślimy, że to coś ważnego i wtedy wpadamy w pułapkę, która może nas kosztować bardzo dużo zdrowia. Oczywiście stracimy też bardzo dużo swoich pieniędzy.

jommen

Posty: 6